Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Táci ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Táci ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Tác

Frissítve: 12 napja
Eladó ház Tác 85 nm
14
20 millió Ft 235,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tác
Ingatlan iroda logó
85 m² terület
2092 m² telek
2 szoba

Frissítve: 12 napja
Eladó ház Tác 85 nm
18
20 millió Ft 235,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tác
Ingatlan iroda logó
85 m² terület
2000 m² telek
2 szoba

Frissítve: 14 napja
Eladó ház Tác 80 nm
15
55 millió Ft 687,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tác
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
1089 m² telek
3 szoba

Feltöltve: 1 éve
Eladó ház Tác, Petőfi Sándor 80 nm
1
69,9 millió Ft 873,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tác, Petőfi Sándor
80 m² terület
2000 m² telek
1+3 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Tác 2162 nm
1
14,99 millió Ft 6,9 ezer Ft/m²
Eladó telek, Tác
2162 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Feltöltve: 11 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Tác 86 nm
1
44,9 millió Ft 522,1 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Tác
86 m² terület
2158 m² telek
3+1 fél szoba

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.