Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Takácsii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Takácsii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Takácsi

Frissítve: ma
Eladó ház Takácsi 400 nm
8
499,38 millió Ft 1,25 millió Ft/m²
Eladó villa, kastély, Takácsi
Ingatlan iroda logó
400 m² terület
15000 m² telek
11 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Takácsi 350 nm
20
497,24 millió Ft 1,42 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Takácsi
Ingatlan iroda logó
350 m² terület
145000 m² telek
11 szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Takácsi 120 nm
13
18 millió Ft 150 ezer Ft/m²
Eladó egyéb ház, Takácsi
Ingatlan iroda logó
120 m² terület
1600 m² telek
3 szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Takácsi 120 nm
20
19,9 millió Ft 165,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Takácsi
Ingatlan iroda logó
120 m² terület
1600 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 1 napja
Eladó telek Takácsi, Kossuth Lajos 592 nm
K
8
7,4 millió Ft
Eladó telek, Takácsi, Kossuth Lajos
Ingatlan iroda logó
592 m² telek

Feltöltve: 22 napja
Eladó telek Takácsi 7501 nm
13
17,99 millió Ft
Eladó telek, Takácsi
Ingatlan iroda logó
7501 m² telek

Frissítve: 23 napja
Eladó telek Takácsi 7501 nm
13
17,99 millió Ft 2,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Takácsi
Ingatlan iroda logó
7501 m² telek

Frissítve: 9 hónapja
Eladó telek Takácsi 592 nm
1
7,7 millió Ft 13 ezer Ft/m²
Eladó telek, Takácsi
592 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 2 napja
Eladó nyaraló Takácsi 350 nm
20
1 400 000 Euro
512,4 millió Ft 1,46 millió Ft/m²
Eladó nyaraló, Takácsi
Ingatlan iroda logó
350 m² terület
145000 m² telek
11 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.