Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Tállyai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Tállyai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Tállya

Feltöltve: 1 napja
Eladó ház Tállya 180 nm
20
80 millió Ft 444,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tállya
Ingatlan iroda logó
180 m² terület
337 m² telek
5 szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Tállya 170 nm
20
69,9 millió Ft 411,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tállya
Ingatlan iroda logó
170 m² terület
500 m² telek
6+1 fél szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Tállya 90 nm
16
44 millió Ft 104,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tállya
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
420 m² telek
2+1 fél szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Tállya 174 nm
16
49,9 millió Ft 286,8 ezer Ft/m²
Eladó egyéb ház, Tállya
Ingatlan iroda logó
174 m² terület
967 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.