Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Táplánszentkereszti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Táplánszentkereszti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Táplánszentkereszt

Feltöltve: ma
Eladó ház Táplánszentkereszt 95 nm
20
79,9 millió Ft 841,1 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Táplánszentkereszt
Ingatlan iroda logó
95 m² terület
750 m² telek
4 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Táplánszentkereszt 191 nm
K
20
99,99 millió Ft 523,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Táplánszentkereszt
Ingatlan iroda logó
191 m² terület
1566 m² telek
8 szoba

Feltöltve: 2 napja
Eladó ház Táplánszentkereszt 95 nm
K
20
79,9 millió Ft 841,1 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Táplánszentkereszt
Ingatlan iroda logó
95 m² terület
750 m² telek
4 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Táplánszentkereszt 470 nm
20
89 millió Ft 189,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Táplánszentkereszt
Ingatlan iroda logó
470 m² terület
507 m² telek
12 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Táplánszentkereszt 1466 nm
7
39 millió Ft 26,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Táplánszentkereszt
Ingatlan iroda logó

Frissítve: 5 napja
Eladó telek Táplánszentkereszt 860 nm
1
24,8 millió Ft
Eladó telek, Táplánszentkereszt
Ingatlan iroda logó
860 m² telek

Feltöltve: 10 napja
Eladó telek Táplánszentkereszt 1000 nm
K
2
16 millió Ft 16 ezer Ft/m²
Eladó telek, Táplánszentkereszt
Ingatlan iroda logó
1000 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.