Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Tardosi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Tardosi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Tardos

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Tardos 91 nm
16
69,5 millió Ft 763,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tardos
Ingatlan iroda logó
91 m² terület
998 m² telek
2 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Tardos, Szent Flórián utca 60 nm
K
10
14,9 millió Ft 248,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tardos, Szent Flórián utca
Ingatlan iroda logó
60 m² terület
100 m² telek
2 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Tardos 55 nm
8
13,9 millió Ft 252,7 ezer Ft/m²
Eladó sorház, Tardos
Ingatlan iroda logó
55 m² terület
183 m² telek
2 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Tardos 73 nm
12
16,9 millió Ft 231,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tardos
Ingatlan iroda logó
73 m² terület
200 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Tardos 160202 nm
8
359,23 millió Ft 2,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Tardos
Ingatlan iroda logó
160202 m² telek

Frissítve: ma
Eladó telek Tardos 160202 nm
8
1 000 000 Euro
366 millió Ft
Eladó telek, Tardos
Ingatlan iroda logó
160202 m² telek

Frissítve: 21 napja
Eladó telek Tardos 531 nm
2
11,9 millió Ft 22,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Tardos
Ingatlan iroda logó
531 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.