Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Tárkányi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Tárkányi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Tárkány

Frissítve: ma
Eladó ház Tárkány 80 nm
K
20
24 millió Ft 300 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tárkány
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
2158 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Tárkány 72 nm
14
35 millió Ft 486,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tárkány
Ingatlan iroda logó
72 m² terület
960 m² telek
2 szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Tárkány 68 nm
17
29,9 millió Ft 439,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tárkány
68 m² terület
3187 m² telek
2 szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Tárkány 98 nm
9
65 millió Ft 663,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tárkány
98 m² terület
881 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 6 napja
Eladó telek Tárkány 881 nm
7
4,3 millió Ft 4,9 ezer Ft/m²
Eladó telek, Tárkány

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Feltöltve: 4 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Tárkány 9700 nm
0
12 987 Euro
4,75 millió Ft 490 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Tárkány
9700 m² telek

Feltöltve: 4 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Tárkány 25 nm
0
1,3 millió Ft 1,8 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Tárkány
732 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.