Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Taszári ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Taszári ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Taszár

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Taszár, 7261 140 nm
1
41,9 millió Ft 299,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Taszár, 7261
140 m² terület
2000 m² telek
3+2 fél szoba

Feltöltve: 28 napja
Eladó ház Taszár 91 nm
20
58,9 millió Ft 647,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Taszár
Ingatlan iroda logó
91 m² terület
722 m² telek
2+1 fél szoba

Feltöltve: 1 hónapja
Eladó ház Taszár 142 nm
16
66,5 millió Ft 468,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Taszár
Ingatlan iroda logó
142 m² terület
2200 m² telek
4 szoba

Feltöltve: 5 hónapja
Eladó ház Taszár, Széchényi István utca 140 nm
17
41,9 millió Ft 299,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Taszár, Széchényi István utca
Ingatlan iroda logó
140 m² terület
2000 m² telek
5 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Taszár eladó lakások

Feltöltve: 21 napja
Eladó lakás Taszár 57 nm
14
25,5 millió Ft 447,4 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Taszár
Ingatlan iroda logó
57 m² terület
2 szoba
1. emelet

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó telkek

Feltöltve: 20 napja
Eladó telek Taszár 1419 nm
2
6,9 millió Ft 4,9 ezer Ft/m²
Eladó telek, Taszár
Ingatlan iroda logó
1419 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 2 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Taszár 210 nm
K
8
28,5 millió Ft 135,7 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Taszár
Ingatlan iroda logó
210 m² terület
2546 m² telek

Frissítve: 2 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Taszár 210 nm
K
8
28,5 millió Ft 135,7 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Taszár
Ingatlan iroda logó
210 m² terület
2546 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.