Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Tázlári ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Tázlári ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Tázlár

Frissítve: ma
Eladó ház Tázlár 120 nm
7
8,7 millió Ft 72,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tázlár
Ingatlan iroda logó
120 m² terület
1073 m² telek
4 szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Tázlár 79 nm
K
14
19 millió Ft 240,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tázlár
Ingatlan iroda logó
79 m² terület
1406 m² telek
0 szoba

Frissítve: 3 hónapja
Eladó ház Tázlár 137 nm
1
25 millió Ft 182,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tázlár
137 m² terület
942 m² telek
3+2 fél szoba

Frissítve: 7 hónapja
Eladó ház Tázlár, Ady Endre utca 37. 111 nm
9
11,35 millió Ft 102,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tázlár, Ady Endre utca 37.
Ingatlan iroda logó
111 m² terület
1050 m² telek
1+1 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: ma
Eladó mezőgazdasági ingatlan Tázlár 5532 nm
2
1,99 millió Ft
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Tázlár
Ingatlan iroda logó
5532 m² telek

Frissítve: 10 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Tázlár 120 nm
1
21 millió Ft 1,2 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Tázlár
17260 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 3 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Tázlár 331 nm
1
34 millió Ft 102,7 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Tázlár
331 m² terület
561 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.