Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Tengelici ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Tengelici ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Tengelic

Frissítve: ma
Eladó ház Tengelic 66 nm
20
21 millió Ft 318,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tengelic
Ingatlan iroda logó
66 m² terület
3638 m² telek
3 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Tengelic, Külterület 152 nm
14
34,9 millió Ft 229,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tengelic, Külterület
Ingatlan iroda logó
152 m² terület
3215 m² telek
6 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Tengelic 140 nm
19
25,9 millió Ft 185 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tengelic
Ingatlan iroda logó
140 m² terület
1576 m² telek
3 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Tengelic, Arany János utca 100 nm
20
30,9 millió Ft 309 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tengelic, Arany János utca
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
1612 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 3 napja
Eladó telek Tengelic, Kossuth Lajos utca 1180 nm
5
5,65 millió Ft 4,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Tengelic, Kossuth Lajos utca
Ingatlan iroda logó
1180 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 11 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Tengelic 120 nm
11
9,9 millió Ft 82,5 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Tengelic
Ingatlan iroda logó
120 m² terület
3554 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.