Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Tényői ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Tényői ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Tényő

Frissítve: ma
Eladó ház Tényő 105 nm
11
34,8 millió Ft 331,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tényő
Ingatlan iroda logó
105 m² terület
1074 m² telek
3 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Tényő 85 nm
12
52 millió Ft 611,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tényő
Ingatlan iroda logó
85 m² terület
1991 m² telek
3 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Tényő 70 nm
11
37,5 millió Ft 535,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tényő
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
3282 m² telek
3 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Tényő 96 nm
4
72,9 millió Ft 759,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tényő
Ingatlan iroda logó
96 m² terület
921 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Tényő 1046 nm
1
14 millió Ft
Eladó telek, Tényő
Ingatlan iroda logó
1046 m² telek

Frissítve: ma
Eladó telek Tényő 998 nm
2
14 millió Ft
Eladó telek, Tényő
Ingatlan iroda logó
998 m² telek

Frissítve: ma
Eladó telek Tényő 1268 nm
4
20,99 millió Ft 16,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Tényő
Ingatlan iroda logó
1268 m² telek

Frissítve: ma
Eladó telek Tényő 1438 nm
2
13,99 millió Ft 9,7 ezer Ft/m²
Eladó telek, Tényő
Ingatlan iroda logó
1438 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 8 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Tényő 2892 nm
K
4
26,99 millió Ft 9,3 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Tényő
Ingatlan iroda logó
2892 m² telek

Frissítve: 8 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Tényő 3102 nm
2
1,8 millió Ft 580 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Tényő
Ingatlan iroda logó
3102 m² telek

Frissítve: 8 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Tényő 20000 nm
13
57 millió Ft
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Tényő
Ingatlan iroda logó
20000 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.