Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Tési ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Tési ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Tés

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Tés 60 nm
10
18 millió Ft 300 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tés
Ingatlan iroda logó
60 m² terület
2355 m² telek
1 szoba

Frissítve: 5 hónapja
Eladó ház Tés, Bakony utca 114 nm
11
47,9 millió Ft 420,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tés, Bakony utca
Ingatlan iroda logó
114 m² terület
164 m² telek
2 szoba

Frissítve: 6 hónapja
Eladó ház Tés 35 nm
K
7
8,5 millió Ft 242,9 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Tés
35 m² terület
403 m² telek
1 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Feltöltve: 2 napja
Eladó telek Tés 870 nm
1
12,5 millió Ft 14,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Tés
870 m² telek

Frissítve: 8 napja
Eladó telek Tés 1155 nm
8
5,2 millió Ft 4,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Tés
Ingatlan iroda logó

Frissítve: 26 napja
Eladó telek Tés 19443 nm
5
61,5 millió Ft 3,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Tés
Ingatlan iroda logó
19443 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Tés 19443 nm
5
61,5 millió Ft
Eladó telek, Tés
Ingatlan iroda logó
19443 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 1 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Tés 19443 nm
3
61,47 millió Ft 3,2 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Tés
Ingatlan iroda logó
19443 m² terület
19443 m² telek

Frissítve: 5 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Tés, Bakony utca  114 nm
11
47,9 millió Ft 420,2 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Tés, Bakony utca
Ingatlan iroda logó
114 m² terület
164 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.