Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Tilaji ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Tilaji ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Tilaj

Frissítve: ma
Eladó ház Tilaj 350 nm
20
182 000 Euro
66,61 millió Ft 190,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tilaj
Ingatlan iroda logó
350 m² terület
3263 m² telek
6 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Tilaj 120 nm
13
42 millió Ft 350 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tilaj
Ingatlan iroda logó
120 m² terület
4677 m² telek
3 szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Tilaj 108 nm
13
100 000 Euro
36,6 millió Ft 338,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tilaj
Ingatlan iroda logó
108 m² terület
12682 m² telek
5 szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Tilaj 75 nm
14
23,5 millió Ft 313,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tilaj
Ingatlan iroda logó
75 m² terület
2048 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Tilaj 3300 nm
8
12,5 millió Ft 3,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Tilaj
Ingatlan iroda logó

Frissítve: 7 napja
Eladó telek Tilaj 4320 nm
4
4,2 millió Ft 972 Ft/m²
Eladó telek, Tilaj
Ingatlan iroda logó
4320 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.