Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Tinnyei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Tinnyei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Tinnye

Frissítve: ma
Eladó ház Tinnye 310 nm
K
20
395 millió Ft 1,27 millió Ft/m²
Eladó kúria, Tinnye
Ingatlan iroda logó
310 m² terület
13860 m² telek
7 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Tinnye, András király utca 145 nm
20
124,9 millió Ft 861,4 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Tinnye, András király utca
Ingatlan iroda logó
145 m² terület
2110 m² telek
4 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Tinnye 145 nm
11
124,9 millió Ft 861,4 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Tinnye
Ingatlan iroda logó
145 m² terület
2110 m² telek
4 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Tinnye 120 nm
12
148 millió Ft 1,23 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Tinnye
Ingatlan iroda logó
120 m² terület
726 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Tinnye 1502 nm
K
9
26,5 millió Ft 17,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Tinnye
Ingatlan iroda logó
1502 m² telek

Frissítve: ma
Eladó telek Tinnye 5040 nm
7
75,6 millió Ft 15 ezer Ft/m²
Eladó telek, Tinnye
Ingatlan iroda logó
5040 m² telek

Frissítve: ma
Eladó telek Tinnye 726 nm
6
25,49 millió Ft 35,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Tinnye
Ingatlan iroda logó
726 m² telek

Frissítve: ma
Eladó telek Tinnye 2209 nm
7
31 millió Ft 14 ezer Ft/m²
Eladó telek, Tinnye
Ingatlan iroda logó
2209 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.