Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Tiszakürti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Tiszakürti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Tiszakürt

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Tiszakürt 70 nm
20
15,99 millió Ft 228,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tiszakürt
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
819 m² telek
2 szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Tiszakürt 52 nm
10
4 millió Ft 76,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tiszakürt
Ingatlan iroda logó
52 m² terület
760 m² telek
3+2 fél szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Tiszakürt 42 nm
15
8 millió Ft 190,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tiszakürt
Ingatlan iroda logó
42 m² terület
1500 m² telek
1 szoba

Frissítve: 19 napja
Eladó ház Tiszakürt 90 nm
8
9,9 millió Ft 110 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tiszakürt
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
782 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 29 napja
Eladó telek Tiszakürt 800 nm
10
2,99 millió Ft 3,7 ezer Ft/m²
Eladó telek, Tiszakürt
Ingatlan iroda logó
800 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: ma
Eladó mezőgazdasági ingatlan Tiszakürt 62 nm
K
14
14,9 millió Ft 240,3 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Tiszakürt
Ingatlan iroda logó
3507 m² telek

Frissítve: ma
Eladó mezőgazdasági ingatlan Tiszakürt 55 nm
20
4,9 millió Ft 89,1 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Tiszakürt
Ingatlan iroda logó
2877 m² telek

Frissítve: 1 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Tiszakürt 73 nm
20
34,9 millió Ft 478,1 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Tiszakürt
Ingatlan iroda logó
90078 m² telek

Frissítve: 1 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Tiszakürt 73 nm
20
24,9 millió Ft 341,1 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Tiszakürt
Ingatlan iroda logó
2878 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.