Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Tiszanánai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Tiszanánai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Tiszanána

Frissítve: ma
Eladó ház Tiszanána 220 nm
20
72 millió Ft 327,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tiszanána
Ingatlan iroda logó
220 m² terület
2273 m² telek
5 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Tiszanána 160 nm
9
4,9 millió Ft 30,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tiszanána
Ingatlan iroda logó
160 m² terület
680 m² telek
4+2 fél szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Tiszanána 133 nm
20
28,5 millió Ft 214,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tiszanána
Ingatlan iroda logó
133 m² terület
694 m² telek
3 szoba

Feltöltve: ma
Eladó ház Tiszanána 136 nm
20
32,8 millió Ft 241,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tiszanána
Ingatlan iroda logó
136 m² terület
1267 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 8 napja
Eladó telek Tiszanána 1259 nm
1
2,5 millió Ft 2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Tiszanána
Ingatlan iroda logó
1259 m² telek

Frissítve: 8 napja
Eladó telek Tiszanána 886 nm
7
6,5 millió Ft 7,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Tiszanána
Ingatlan iroda logó
886 m² telek

Feltöltve: 1 hónapja
Eladó telek Tiszanána 889 nm
10
7 millió Ft 7,9 ezer Ft/m²
Eladó telek, Tiszanána
Ingatlan iroda logó
889 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Tiszanána 1064 nm
K
2
1,8 millió Ft
Eladó telek, Tiszanána
Ingatlan iroda logó
1064 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 1 éve
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Tiszanána 1815 nm
1
20 millió Ft 11 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Tiszanána
1815 m² terület
165 m² telek
3 szoba

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.