Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Tiszaroffi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Tiszaroffi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Tiszaroff

Frissítve: ma
Eladó ház Tiszaroff 230 nm
19
86 millió Ft 373,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tiszaroff
Ingatlan iroda logó
230 m² terület
2803 m² telek
3 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Tiszaroff 75 nm
13
40 millió Ft 533,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tiszaroff
Ingatlan iroda logó
75 m² terület
1035 m² telek
2 szoba

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Tiszaroff, Aradi út 78 nm
11
11 millió Ft 141 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tiszaroff, Aradi út
Ingatlan iroda logó
78 m² terület
1018 m² telek
2 szoba

Frissítve: 19 napja
Eladó ház Tiszaroff 81 nm
20
13,9 millió Ft 171,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tiszaroff
Ingatlan iroda logó
81 m² terület
1747 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Tiszaroff 12670 nm
2
19 millió Ft 1,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Tiszaroff
Ingatlan iroda logó
12670 m² telek

Frissítve: 14 napja
Eladó telek Tiszaroff, Attila utca 976 nm
4
1,2 millió Ft
Eladó telek, Tiszaroff, Attila utca
Ingatlan iroda logó
976 m² telek

Frissítve: 14 napja
Eladó telek Tiszaroff, Liliom utca 1007 nm
9
2,4 millió Ft
Eladó telek, Tiszaroff, Liliom utca
Ingatlan iroda logó
1007 m² telek

Frissítve: 6 hónapja
Eladó telek Tiszaroff 1584 nm
0
1 millió Ft 631 Ft/m²
Eladó telek, Tiszaroff
1584 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Feltöltve: 10 hónapja
Eladó nyaraló Tiszaroff, Kecsege utca 12 48 nm
1
49,9 millió Ft 1,04 millió Ft/m²
Eladó nyaraló, Tiszaroff, Kecsege utca 12
48 m² terület
448 m² telek
1+1 fél szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 6 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Tiszaroff, Hősök tere 344 nm
16
31,49 millió Ft 91,4 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Tiszaroff, Hősök tere
Ingatlan iroda logó
344 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.