Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Tiszatenyői ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Tiszatenyői ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Tiszatenyő

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Tiszatenyő 74 nm
12
30 millió Ft 405,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tiszatenyő
Ingatlan iroda logó
74 m² terület
780 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Tiszatenyő 70 nm
20
7 millió Ft 100 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tiszatenyő
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
787 m² telek
1+1 fél szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Tiszatenyő 1326 nm
10
4,5 millió Ft
Eladó családi ház, Tiszatenyő
Ingatlan iroda logó
1326 m² telek
1 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Tiszatenyő 55 nm
16
5,9 millió Ft 107,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tiszatenyő
Ingatlan iroda logó
55 m² terület
721 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Tiszatenyő eladó lakások

Feltöltve: 11 hónapja
Eladó lakás Tiszatenyő, Köztársaság. Ut 11 110 nm
1
26,5 millió Ft 240,9 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Tiszatenyő, Köztársaság. Ut 11
110 m² terület
2+1 fél szoba
1. emelet

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Tiszatenyő 1517 nm
3
2,3 millió Ft 1,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Tiszatenyő
Ingatlan iroda logó
1517 m² telek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Tiszatenyő 5509 nm
8
13 millió Ft 2,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Tiszatenyő
Ingatlan iroda logó
5509 m² telek

Feltöltve: 4 napja
Eladó telek Tiszatenyő 1211 nm
K
3
2,9 millió Ft 2,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Tiszatenyő
Ingatlan iroda logó
1211 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.