Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Tiszavárkonyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Tiszavárkonyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Tiszavárkony

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Tiszavárkony 90 nm
20
25,5 millió Ft 283,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tiszavárkony
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
2600 m² telek
0 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Tiszavárkony 66 nm
16
12,9 millió Ft 195,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tiszavárkony
Ingatlan iroda logó
66 m² terület
779 m² telek
2 szoba

Frissítve: 19 napja
Eladó ház Tiszavárkony 56 nm
19
20 millió Ft 357,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tiszavárkony
Ingatlan iroda logó
56 m² terület
2146 m² telek
2 szoba

Feltöltve: 1 hónapja
Eladó ház Tiszavárkony 57 nm
11
9,8 millió Ft 171,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tiszavárkony
Ingatlan iroda logó
57 m² terület
1747 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 19 napja
Eladó nyaraló Tiszavárkony 36 nm
11
5,8 millió Ft 161,1 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Tiszavárkony
Ingatlan iroda logó
36 m² terület
1135 m² telek
1+1 fél szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.