Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Tokodaltárói ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Tokodaltárói ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Tokodaltáró

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Tokodaltáró 239 nm
20
87,9 millió Ft 367,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tokodaltáró
Ingatlan iroda logó
239 m² terület
709 m² telek
6 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Tokodaltáró 115 nm
11
79,9 millió Ft 694,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tokodaltáró
Ingatlan iroda logó
115 m² terület
745 m² telek
3 szoba

Feltöltve: 11 napja
Eladó ház Tokodaltáró 110 nm
K
19
75 millió Ft 681,8 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Tokodaltáró
Ingatlan iroda logó
110 m² terület
371 m² telek
3 szoba

Frissítve: 13 napja
Eladó ház Tokodaltáró 58 nm
13
39 millió Ft 672,4 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Tokodaltáró
Ingatlan iroda logó
58 m² terület
536 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Tokodaltáró eladó lakások

Frissítve: 22 napja
Eladó lakás Tokodaltáró, Óvoda köz 69 nm
15
25,5 millió Ft 369,6 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Tokodaltáró, Óvoda köz
Ingatlan iroda logó
69 m² terület
2 szoba
földszint

Összes eladó lakás hirdetés

Kiadó telkek

Frissítve: 22 napja
Kiadó telek Tokodaltáró, József Attila utca 2000 nm
13
390 ezer Ft/hó
Kiadó telek, Tokodaltáró, József Attila utca
Ingatlan iroda logó
2000 m² telek

Összes kiadó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 1 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Tokodaltáró 3969 nm
13
45 millió Ft 11,3 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Tokodaltáró
Ingatlan iroda logó
3969 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 1 hónapja
Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan Tokodaltáró 2000 nm
11
390 ezer Ft/hó
Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan, Tokodaltáró
Ingatlan iroda logó
2000 m² terület
2000 m² telek

Összes kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.