Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Tompai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Tompai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Tompa

Frissítve: ma
Eladó ház Tompa 78 nm
20
21,5 millió Ft 275,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tompa
Ingatlan iroda logó
78 m² terület
732 m² telek
2+1 fél szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Tompa, Attila utca 145 nm
18
19,9 millió Ft 137,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tompa, Attila utca
Ingatlan iroda logó
145 m² terület
921 m² telek
3 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Tompa 92 nm
19
18,5 millió Ft 201,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tompa
Ingatlan iroda logó
92 m² terület
665 m² telek
3 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Tompa 120 nm
20
15 millió Ft 125 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tompa
Ingatlan iroda logó
120 m² terület
1827 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Tompa eladó lakások

Feltöltve: 4 hónapja
Eladó lakás Tompa 80 nm
14
13,9 millió Ft 173,8 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Tompa
80 m² terület
2 szoba
földszint

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 14 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Tompa 2500 nm
12
124 millió Ft 49,6 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Tompa
2500 m² terület
12239 m² telek
4 szoba

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.