Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Tótszentmártoni ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Tótszentmártoni ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Tótszentmárton

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Tótszentmárton 234 nm
K
20
120 millió Ft 512,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tótszentmárton
Ingatlan iroda logó
234 m² terület
2985 m² telek
3 szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Tótszentmárton 234 nm
20
120 millió Ft 512,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tótszentmárton
Ingatlan iroda logó
234 m² terület
2985 m² telek
2 szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Tótszentmárton 130 nm
20
31,5 millió Ft 242,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tótszentmárton
Ingatlan iroda logó
130 m² terület
1382 m² telek
5 szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Tótszentmárton 130 nm
20
31,5 millió Ft 242,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tótszentmárton
Ingatlan iroda logó
130 m² terület
1382 m² telek
5 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 10 napja
Eladó telek Tótszentmárton, Alkotmány utca 32 2416 nm
1
6 millió Ft 2,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Tótszentmárton, Alkotmány utca 32
2416 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 10 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Tótszentmárton 11856 nm
20
29,9 millió Ft 2,5 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Tótszentmárton
Ingatlan iroda logó
11856 m² telek

Feltöltve: 1 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Tótszentmárton 11856 nm
20
29,9 millió Ft
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Tótszentmárton
Ingatlan iroda logó
11856 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 1 hónapja
Eladó nyaraló Tótszentmárton 25 nm
20
4,2 millió Ft 168 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Tótszentmárton
Ingatlan iroda logó
25 m² terület
991 m² telek
1 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.