Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Türjei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Türjei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Türje

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Türje 70 nm
20
34,99 millió Ft 499,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Türje
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
3507 m² telek
2 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Türje 80 nm
9
25 millió Ft 312,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Türje
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
1605 m² telek
2 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Türje 52 nm
20
25 millió Ft 480,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Türje
Ingatlan iroda logó
52 m² terület
1605 m² telek
2 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Türje 81 nm
15
12,9 millió Ft 159,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Türje
Ingatlan iroda logó
81 m² terület
1060 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó nyaralók

Feltöltve: 1 hónapja
Eladó nyaraló Türje, Öreghegy 35 nm
15
4,9 millió Ft 140 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Türje, Öreghegy
Ingatlan iroda logó
35 m² terület
2800 m² telek
1 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.