Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Újkígyósi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Újkígyósi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Újkígyós

Frissítve: ma
Eladó ház Újkígyós 112 nm
K
14
22 millió Ft 196,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Újkígyós
Ingatlan iroda logó
112 m² terület
2175 m² telek
4 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Újkígyós 76 nm
15
11,9 millió Ft 156,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Újkígyós
Ingatlan iroda logó
76 m² terület
1900 m² telek
2 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Újkígyós 77 nm
K
19
11,99 millió Ft 155,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Újkígyós
Ingatlan iroda logó
77 m² terület
1444 m² telek
2 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Újkígyós, Öreg utca 77 nm
19
11,99 millió Ft 155,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Újkígyós, Öreg utca
Ingatlan iroda logó
77 m² terület
1444 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 4 napja
Eladó telek Újkígyós 4417 nm
5
2,1 millió Ft 475 Ft/m²
Eladó telek, Újkígyós
Ingatlan iroda logó
4417 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Újkígyós 587 nm
3
1,2 millió Ft 2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Újkígyós
Ingatlan iroda logó
587 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 14 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Újkígyós 152 nm
6
44 millió Ft 289,5 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Újkígyós
Ingatlan iroda logó
152 m² terület
2134 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Újkígyós 164 nm
19
35,2 millió Ft 214,6 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Újkígyós
Ingatlan iroda logó
164 m² terület

Frissítve: 1 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Újkígyós 164 nm
19
35,2 millió Ft 214,6 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Újkígyós
Ingatlan iroda logó
164 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.