Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Újrónafői ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Újrónafői ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Újrónafő

Feltöltve: 3 napja
Eladó ház Újrónafő 113 nm
8
79,9 millió Ft 707,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Újrónafő
113 m² terület
2200 m² telek
4 szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Újrónafő 72 nm
K
18
78,5 millió Ft 1,09 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Újrónafő
Ingatlan iroda logó
72 m² terület
995 m² telek
0 szoba

Frissítve: 19 napja
Eladó ház Újrónafő 80 nm
12
66,9 millió Ft 836,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Újrónafő
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
1257 m² telek
3 szoba

Frissítve: 27 napja
Eladó ház Újrónafő 80 nm
19
49,9 millió Ft 623,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Újrónafő
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
3057 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Feltöltve: 3 napja
Eladó telek Újrónafő 1050 nm
0
38 000 Euro
13,91 millió Ft 13,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Újrónafő
1050 m² telek

Feltöltve: 3 napja
Eladó telek Újrónafő 1050 nm
6
58 000 Euro
21,23 millió Ft 20,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Újrónafő
1050 m² telek

Frissítve: 27 napja
Eladó telek Újrónafő 1783 nm
13
14 millió Ft 7,9 ezer Ft/m²
Eladó telek, Újrónafő
Ingatlan iroda logó
1783 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.