Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Újszilvási ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Újszilvási ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Újszilvás

Frissítve: ma
Eladó ház Újszilvás 48 nm
14
21 millió Ft 437,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Újszilvás
Ingatlan iroda logó
48 m² terület
2000 m² telek
2 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Újszilvás 100 nm
16
23 millió Ft 230 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Újszilvás
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
8500 m² telek
3+1 fél szoba

Feltöltve: ma
Eladó ház Újszilvás 80 nm
15
35 millió Ft 437,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Újszilvás
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
2400 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Újszilvás 69 nm
15
25,7 millió Ft 372,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Újszilvás
Ingatlan iroda logó
69 m² terület
4735 m² telek
2+1 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Újszilvás 3411 nm
4
3,3 millió Ft 967 Ft/m²
Eladó telek, Újszilvás
Ingatlan iroda logó
3411 m² telek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Újszilvás 3872 nm
7
8,5 millió Ft
Eladó telek, Újszilvás
Ingatlan iroda logó
3872 m² telek

Frissítve: 4 napja
Eladó telek Újszilvás 1266 nm
12
3,2 millió Ft 2,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Újszilvás
Ingatlan iroda logó
1266 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Újszilvás 3872 nm
7
8,5 millió Ft 2,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Újszilvás
Ingatlan iroda logó
3872 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.