Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Ukki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Ukki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Ukk

Frissítve: ma
Eladó ház Ukk 81 nm
20
30,63 millió Ft 378,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Ukk
Ingatlan iroda logó
81 m² terület
3870 m² telek
2+1 fél szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Ukk 81 nm
20
80 000 Euro
28,8 millió Ft 355,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Ukk
Ingatlan iroda logó
81 m² terület
1651 m² telek
2+1 fél szoba

Frissítve: 8 napja
Eladó ház Ukk 2716 nm
20
255 millió Ft
Eladó családi ház, Ukk
Ingatlan iroda logó
2716 m² telek
8 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 28 napja
Eladó telek Ukk, Kossuth Lajos utca 7128 nm
5
8,9 millió Ft 1,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Ukk, Kossuth Lajos utca
Ingatlan iroda logó
7128 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.