Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Úrhidai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Úrhidai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Úrhida

Frissítve: ma
Eladó ház Úrhida 150 nm
K
17
109 millió Ft 726,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Úrhida
Ingatlan iroda logó
150 m² terület
1876 m² telek
5 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Úrhida 91 nm
19
39,9 millió Ft 438,5 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Úrhida
Ingatlan iroda logó
91 m² terület
1938 m² telek
4 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Úrhida 150 nm
17
109 millió Ft 726,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Úrhida
Ingatlan iroda logó
150 m² terület
1876 m² telek
5 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Úrhida 178 nm
20
145 millió Ft 814,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Úrhida
Ingatlan iroda logó
178 m² terület
1238 m² telek
5 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Úrhida 5633 nm
5
18 millió Ft
Eladó telek, Úrhida
Ingatlan iroda logó
5633 m² telek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Úrhida 1001 nm
4
13 millió Ft 13 ezer Ft/m²
Eladó telek, Úrhida
Ingatlan iroda logó
1001 m² telek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Úrhida 814 nm
4
14 millió Ft 17,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Úrhida
Ingatlan iroda logó
814 m² telek

Frissítve: 12 napja
Eladó telek Úrhida 1001 nm
4
13 millió Ft 13 ezer Ft/m²
Eladó telek, Úrhida
Ingatlan iroda logó
1001 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 2 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Úrhida 10416 nm
6
8 millió Ft 768 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Úrhida
Ingatlan iroda logó
10416 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.