Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Úrii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Úrii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Úri

Frissítve: ma
Eladó ház Úri 77 nm
K
20
49,9 millió Ft 648,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Úri
Ingatlan iroda logó
77 m² terület
300 m² telek
4 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Úri 77 nm
K
15
49,9 millió Ft 648,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Úri
Ingatlan iroda logó
77 m² terület
300 m² telek
4 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Úri 350 nm
20
260 millió Ft 742,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Úri
Ingatlan iroda logó
350 m² terület
2000 m² telek
8 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Úri 350 nm
20
260 millió Ft 742,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Úri
Ingatlan iroda logó
350 m² terület
2000 m² telek
8 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Úri eladó lakások

Frissítve: 2 hónapja
Eladó lakás Úri 147 nm
20
320 millió Ft 2,18 millió Ft/m²
Eladó lakás, Úri
Ingatlan iroda logó
147 m² terület
4 szoba
földszint

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Úri 1380000 nm
K
17
757,81 millió Ft 549 Ft/m²
Eladó telek, Úri
Ingatlan iroda logó
1380000 m² telek

Frissítve: ma
Eladó telek Úri 861 nm
4
8,18 millió Ft 9,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Úri
Ingatlan iroda logó
861 m² telek

Frissítve: ma
Eladó telek Úri, Akácfa utca 1012 nm
6
21,99 millió Ft 21,7 ezer Ft/m²
Eladó telek, Úri, Akácfa utca
Ingatlan iroda logó
1012 m² telek

Frissítve: ma
Eladó telek Úri 861 nm
4
8,18 millió Ft
Eladó telek, Úri
Ingatlan iroda logó
861 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.