Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Úrkúti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Úrkúti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Úrkút

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Úrkút, Temető utca 540 nm
20
180 millió Ft 333,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Úrkút, Temető utca
Ingatlan iroda logó
540 m² terület
1031 m² telek
7 szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Úrkút 148 nm
20
30 millió Ft 202,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Úrkút
Ingatlan iroda logó
148 m² terület
2474 m² telek
6 szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Úrkút 100 nm
15
39,9 millió Ft 399 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Úrkút
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
1475 m² telek
4 szoba

Frissítve: 10 napja
Eladó ház Úrkút 188 nm
13
84,9 millió Ft 451,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Úrkút
Ingatlan iroda logó
188 m² terület
1147 m² telek
5+1 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Úrkút eladó lakások

Frissítve: 10 napja
Eladó lakás Úrkút 386 nm
15
149 millió Ft 386 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Úrkút
Ingatlan iroda logó
386 m² terület
14 szoba
1. emelet

Frissítve: 13 napja
Eladó lakás Úrkút 65 nm
20
29,9 millió Ft 460 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Úrkút
Ingatlan iroda logó
65 m² terület
2 szoba
földszint

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 3 napja
Eladó telek Úrkút, Temető utca 1036 nm
6
8,9 millió Ft 8,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Úrkút, Temető utca
Ingatlan iroda logó
1036 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.