Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Vácdukai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Vácdukai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Vácduka

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Vácduka 180 nm
11
248 millió Ft 1,38 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Vácduka
Ingatlan iroda logó
180 m² terület
1100 m² telek
5 szoba

Frissítve: 14 napja
Eladó ház Vácduka 148 nm
20
67,9 millió Ft 458,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vácduka
Ingatlan iroda logó
148 m² terület
2398 m² telek
5 szoba

Feltöltve: 2 hónapja
Eladó ház Vácduka 221 nm
1
208 millió Ft 941,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vácduka
221 m² terület
912 m² telek
4 szoba

Frissítve: 3 éve
Eladó ház Vácduka 84 nm
1
73 millió Ft 869 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vácduka
84 m² terület
707 m² telek
1+3 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Vácduka 2484 nm
K
7
11,9 millió Ft 4,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Vácduka
Ingatlan iroda logó
2484 m² telek

Frissítve: 9 napja
Eladó telek Vácduka 2753 nm
1
52,9 millió Ft 19,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Vácduka
2753 m² telek

Frissítve: 18 napja
Eladó telek Vácduka 4631 nm
K
7
76,9 millió Ft 16,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Vácduka
Ingatlan iroda logó
4631 m² telek

Frissítve: 20 napja
Eladó telek Vácduka, Széchenyi utca 1080 nm
4
21,5 millió Ft 19,9 ezer Ft/m²
Eladó telek, Vácduka, Széchenyi utca
Ingatlan iroda logó
1080 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 15 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Vácduka 82666 nm
20
399 millió Ft 4,8 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Vácduka
Ingatlan iroda logó

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.