Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Váckisújfalui ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Váckisújfalui ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Váckisújfalu

Frissítve: ma
Eladó ház Váckisújfalu 62 nm
11
40 millió Ft 645,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Váckisújfalu
Ingatlan iroda logó
62 m² terület
1315 m² telek
2 szoba

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Váckisújfalu 280 nm
K
20
124,5 millió Ft 444,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Váckisújfalu
Ingatlan iroda logó
280 m² terület
2204 m² telek
5 szoba

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Váckisújfalu 62 nm
12
34 millió Ft 548,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Váckisújfalu
Ingatlan iroda logó
62 m² terület
1315 m² telek
2 szoba

Frissítve: 17 napja
Eladó ház Váckisújfalu 64 nm
18
49,9 millió Ft 779,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Váckisújfalu
Ingatlan iroda logó
64 m² terület
1319 m² telek
2+1 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Váckisújfalu eladó lakások

Frissítve: 9 napja
Eladó lakás Váckisújfalu 53 nm
K
20
55,9 millió Ft 1,05 millió Ft/m²
Eladó lakás, Váckisújfalu
Ingatlan iroda logó
53 m² terület
2 szoba
1. emelet

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 5 napja
Eladó telek Váckisújfalu 2897 nm
K
9
39 millió Ft 13,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Váckisújfalu
Ingatlan iroda logó
2897 m² telek

Frissítve: 20 napja
Eladó telek Váckisújfalu, Petőfi Sándor utca 1200 nm
7
22 millió Ft 18,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Váckisújfalu, Petőfi Sándor utca
Ingatlan iroda logó
1200 m² telek

Frissítve: 20 napja
Eladó telek Váckisújfalu, Petőfi Sándor utca 1800 nm
7
34 millió Ft 18,9 ezer Ft/m²
Eladó telek, Váckisújfalu, Petőfi Sándor utca
Ingatlan iroda logó
1800 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 1 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Váckisújfalu 5769 nm
3
25 millió Ft 4,3 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Váckisújfalu
Ingatlan iroda logó

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.