Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Váli ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Váli ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Vál

Feltöltve: ma
Eladó ház Vál 104 nm
K
15
59,9 millió Ft 576 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vál
Ingatlan iroda logó
104 m² terület
1315 m² telek
4 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Vál 260 nm
19
104,9 millió Ft 403,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vál
Ingatlan iroda logó
260 m² terület
948 m² telek
5 szoba

Frissítve: ma
Sürgős
Eladó ház Vál 834 nm
13
88 millió Ft 105,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vál
Ingatlan iroda logó
834 m² terület
2915 m² telek
3 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Vál 230 nm
20
149 millió Ft 647,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vál
Ingatlan iroda logó
230 m² terület
1118 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 1 napja
Eladó telek Vál 894 nm
K
5
14 millió Ft 15,7 ezer Ft/m²
Eladó telek, Vál
894 m² telek

Frissítve: 3 napja
Eladó telek Vál 2325 nm
5
18,8 millió Ft 8,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Vál
Ingatlan iroda logó
2325 m² telek

Frissítve: 3 napja
Eladó telek Vál 1723 nm
3
3,76 millió Ft 2,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Vál
Ingatlan iroda logó
1723 m² telek

Frissítve: 16 napja
Eladó telek Vál 676 nm
9
2,32 millió Ft 3,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Vál
Ingatlan iroda logó
676 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Feltöltve: 2 napja
Eladó nyaraló Vál, Külterület 90 nm
18
45 millió Ft 500 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Vál, Külterület
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
1132 m² telek
3 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.