Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Valkói ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Valkói ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Valkó

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Valkó 222 nm
3
45,99 millió Ft 207,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Valkó
Ingatlan iroda logó
222 m² terület
1097 m² telek
8 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Valkó 83 nm
K
15
8 millió Ft 96,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Valkó
Ingatlan iroda logó
83 m² terület
752 m² telek
3+1 fél szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Valkó 119 nm
13
47,49 millió Ft 399,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Valkó
Ingatlan iroda logó
119 m² terület
1335 m² telek
3 szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Valkó 83 nm
15
8 millió Ft 96,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Valkó
Ingatlan iroda logó
83 m² terület
752 m² telek
3+1 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 12 napja
Eladó telek Valkó, Széchenyi utca 1967 nm
5
12,9 millió Ft
Eladó telek, Valkó, Széchenyi utca
Ingatlan iroda logó
1967 m² telek

Feltöltve: 12 napja
Eladó telek Valkó 752 nm
15
12 millió Ft
Eladó telek, Valkó
Ingatlan iroda logó
752 m² telek

Frissítve: 13 napja
Eladó telek Valkó 720 nm
3
14 millió Ft 19,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Valkó
Ingatlan iroda logó
720 m² telek

Feltöltve: 16 napja
Eladó telek Valkó 1000 nm
1
14 millió Ft 14 ezer Ft/m²
Eladó telek, Valkó
1000 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 14 napja
Eladó nyaraló Valkó 62 nm
K
15
45 millió Ft 725,8 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Valkó
Ingatlan iroda logó
62 m² terület
813 m² telek
2 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.