Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Vámosmikolai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Vámosmikolai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Vámosmikola

Frissítve: ma
Eladó ház Vámosmikola 110 nm
20
54,9 millió Ft 499,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vámosmikola
Ingatlan iroda logó
110 m² terület
3893 m² telek
4 szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Vámosmikola 110 nm
12
32,5 millió Ft 295,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vámosmikola
Ingatlan iroda logó
110 m² terület
2984 m² telek
4 szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Vámosmikola 78 nm
14
16,9 millió Ft 216,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vámosmikola
Ingatlan iroda logó
78 m² terület
1121 m² telek
3 szoba

Frissítve: 14 napja
Eladó ház Vámosmikola 110 nm
20
32,5 millió Ft 295,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vámosmikola
Ingatlan iroda logó
110 m² terület
2984 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 6 napja
Eladó telek Vámosmikola 800 nm
13
4,9 millió Ft 6,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Vámosmikola
Ingatlan iroda logó

Frissítve: 2 hónapja
Eladó telek Vámosmikola, Laktanya utca 802 nm
1
5,9 millió Ft 7,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Vámosmikola, Laktanya utca
802 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 21 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Vámosmikola 447 nm
20
109 millió Ft 243,8 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Vámosmikola
Ingatlan iroda logó
447 m² terület
1258 m² telek

Feltöltve: 1 éve
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Vámosmikola, Ipolysági út 3 130 nm
1
128 millió Ft 984,6 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Vámosmikola, Ipolysági út 3
130 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.