Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Vámospércsi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Vámospércsi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Vámospércs

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Vámospércs 78 nm
10
25,9 millió Ft 332,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vámospércs
Ingatlan iroda logó
78 m² terület
2038 m² telek
2 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Vámospércs 70 nm
1
45 millió Ft 642,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vámospércs
70 m² terület
750 m² telek
2+1 fél szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Vámospércs 81 nm
20
35 millió Ft 432,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vámospércs
Ingatlan iroda logó
81 m² terület
1710 m² telek
3 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Vámospércs 110 nm
13
35 millió Ft 318,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vámospércs
Ingatlan iroda logó
110 m² terület
1862 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 6 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Vámospércs 3453 nm
10
39,9 millió Ft 11,6 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Vámospércs
Ingatlan iroda logó
3453 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Vámospércs 46000 nm
1
12 millió Ft 261 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Vámospércs
46000 m² telek

Feltöltve: 11 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Vámospércs 80 nm
K
10
39,9 millió Ft 11,6 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Vámospércs
Ingatlan iroda logó
3453 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 1 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Vámospércs 550 nm
15
50 millió Ft 90,9 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Vámospércs
Ingatlan iroda logó
550 m² terület
1114 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.