Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Váncsodi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Váncsodi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Váncsod

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Váncsod, Kossuth Lajos utca 98 nm
13
15,5 millió Ft 158,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Váncsod, Kossuth Lajos utca
Ingatlan iroda logó
98 m² terület
2338 m² telek
3 szoba

Frissítve: 11 napja
Eladó ház Váncsod 109 nm
20
43,9 millió Ft 402,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Váncsod
Ingatlan iroda logó
109 m² terület
1316 m² telek
3 szoba

Frissítve: 12 napja
Eladó ház Váncsod 70 nm
8
5 millió Ft 71,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Váncsod
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
1079 m² telek
3 szoba

Frissítve: 12 napja
Eladó ház Váncsod 68 nm
11
4,99 millió Ft 73,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Váncsod
Ingatlan iroda logó
68 m² terület
1079 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: ma
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Váncsod 3100 nm
4
300 millió Ft 96,8 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Váncsod
Ingatlan iroda logó
3100 m² terület
35722 m² telek

Frissítve: 14 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Váncsod 3200 nm
17
280 millió Ft 87,5 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Váncsod
3200 m² terület
35722 m² telek
10 szoba

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 12 napja
Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan Váncsod 280 nm
6
1,6 millió Ft/hó
Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan, Váncsod
Ingatlan iroda logó
280 m² terület
1845 m² telek
8 szoba

Összes kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.