Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Vanyarci ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Vanyarci ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Vanyarc

Frissítve: 15 napja
Eladó ház Vanyarc 120 nm
1
9,8 millió Ft 81,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vanyarc
120 m² terület
700 m² telek
3 szoba

Frissítve: 18 napja
Eladó ház Vanyarc 133 nm
16
21,9 millió Ft 164,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vanyarc
Ingatlan iroda logó
133 m² terület
768 m² telek
4 szoba

Frissítve: 26 napja
Eladó ház Vanyarc 90 nm
20
30 millió Ft 333,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vanyarc
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
1100 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Vanyarc 90 nm
20
30 millió Ft 333,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vanyarc
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
1100 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.