Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Vanyolai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Vanyolai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Vanyola

Frissítve: ma
Eladó ház Vanyola 93 nm
20
22,9 millió Ft 246,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vanyola
Ingatlan iroda logó
93 m² terület
1831 m² telek
2+1 fél szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Vanyola 84 nm
20
15 millió Ft 178,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vanyola
Ingatlan iroda logó
84 m² terület
2145 m² telek
3 szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Vanyola 93 nm
20
22,9 millió Ft 246,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vanyola
Ingatlan iroda logó
93 m² terület
1831 m² telek
2+1 fél szoba

Frissítve: 8 napja
Eladó ház Vanyola 93 nm
20
22,9 millió Ft 246,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vanyola
Ingatlan iroda logó
93 m² terület
1831 m² telek
2+1 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 7 napja
Eladó telek Vanyola 11294 nm
6
8 millió Ft 708 Ft/m²
Eladó telek, Vanyola
Ingatlan iroda logó

Feltöltve: 2 éve
Eladó telek Vanyola 8435 nm
2
3,1 millió Ft 368 Ft/m²
Eladó telek, Vanyola
Ingatlan iroda logó
8435 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 11 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Vanyola 1194 nm
11
2,6 millió Ft 2,2 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Vanyola
Ingatlan iroda logó
1194 m² telek

Feltöltve: 1 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Vanyola 5395 nm
5
3,59 millió Ft 666 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Vanyola
Ingatlan iroda logó

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.