Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Várbalogi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Várbalogi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Várbalog

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Várbalog, Fő utca 37 237 nm
1
77,9 millió Ft 328,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Várbalog, Fő utca 37
237 m² terület
2200 m² telek
8+1 fél szoba

Frissítve: 21 napja
Eladó ház Várbalog 85 nm
12
47,98 millió Ft 564,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Várbalog
Ingatlan iroda logó
85 m² terület
2200 m² telek
3 szoba

Frissítve: 29 napja
Eladó ház Várbalog 113 nm
K
5
79,9 millió Ft 707,1 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Várbalog
Ingatlan iroda logó
113 m² terület
861 m² telek
4 szoba

Frissítve: 29 napja
Eladó ház Várbalog 123 nm
K
5
86,1 millió Ft 700 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Várbalog
Ingatlan iroda logó
123 m² terület
855 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Várbalog eladó lakások

Frissítve: ma
Eladó lakás Várbalog 45 nm
9
38,9 millió Ft 864,4 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Várbalog
Ingatlan iroda logó
45 m² terület
3 szoba
földszint

Frissítve: ma
Eladó lakás Várbalog 65 nm
10
48,9 millió Ft 752,3 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Várbalog
Ingatlan iroda logó
65 m² terület
2 szoba
földszint

Frissítve: ma
Eladó lakás Várbalog, Rákóczi tér 73 nm
11
54,9 millió Ft 752,1 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Várbalog, Rákóczi tér
Ingatlan iroda logó
73 m² terület
2 szoba
földszint

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 1 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Várbalog 320 nm
K
20
159 millió Ft 496,9 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Várbalog
Ingatlan iroda logó
320 m² terület
3682 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.