Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Vékényi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Vékényi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Vékény

Feltöltve: ma
Eladó ház Vékény, Fő utca 100 nm
15
68 millió Ft 680 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vékény, Fő utca
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
8600 m² telek
2 szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Vékény 61 nm
K
12
8 millió Ft 131,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vékény
Ingatlan iroda logó
61 m² terület
1264 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.