Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Velemi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Velemi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Velem

Frissítve: ma
Eladó ház Velem 75 nm
20
75 millió Ft 1 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Velem
Ingatlan iroda logó
75 m² terület
2230 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Velem 250 nm
K
20
99 millió Ft 396 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Velem
Ingatlan iroda logó
250 m² terület
957 m² telek
6 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Velem 250 nm
20
99 millió Ft 396 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Velem
Ingatlan iroda logó
250 m² terület
957 m² telek
6 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Velem 50 nm
8
54,9 millió Ft 1,1 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Velem
Ingatlan iroda logó
50 m² terület
650 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 1 napja
Eladó telek Velem 1484 nm
6
17,2 millió Ft 11,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Velem
Ingatlan iroda logó
1484 m² telek

Frissítve: 6 napja
Eladó telek Velem 462 nm
1
1 millió Ft 2,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Velem
Ingatlan iroda logó
462 m² telek

Frissítve: 6 napja
Eladó telek Velem 931 nm
1
1 millió Ft 1,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Velem
Ingatlan iroda logó
931 m² telek

Frissítve: 6 napja
Eladó telek Velem 1245 nm
1
1 millió Ft 803 Ft/m²
Eladó telek, Velem
Ingatlan iroda logó
1245 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 2 napja
Eladó nyaraló Velem 36 nm
K
15
25 millió Ft 694,4 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Velem
Ingatlan iroda logó
36 m² terület
352 m² telek
2 szoba

Frissítve: 22 napja
Eladó nyaraló Velem 80 nm
11
42 millió Ft 525 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Velem
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
2747 m² telek
2 szoba

Frissítve: 30 napja
Eladó nyaraló Velem 50 nm
10
49 millió Ft 980 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Velem
Ingatlan iroda logó
50 m² terület
536 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó nyaraló Velem 63 nm
5
20,5 millió Ft 325,4 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Velem
Ingatlan iroda logó
63 m² terület
744 m² telek
2 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.