Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Verebi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Verebi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Vereb

Frissítve: ma
Eladó ház Vereb 80 nm
K
17
43,7 millió Ft 546,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vereb
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
1928 m² telek
3 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Vereb, Kossuth Lajos utca 130 nm
13
65 millió Ft 500 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vereb, Kossuth Lajos utca
Ingatlan iroda logó
130 m² terület
1372 m² telek
4 szoba

Frissítve: 30 napja
Eladó ház Vereb 130 nm
14
65 millió Ft 500 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vereb
Ingatlan iroda logó
130 m² terület
1372 m² telek
4 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Vereb 150 nm
13
65 millió Ft 433,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vereb
Ingatlan iroda logó
150 m² terület
658 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Vereb 1100 nm
1
6,9 millió Ft 6,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Vereb
Ingatlan iroda logó
1100 m² telek

Frissítve: ma
Eladó telek Vereb 958 nm
9
9,9 millió Ft 10,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Vereb
Ingatlan iroda logó
958 m² telek

Feltöltve: 1 éve
Eladó telek Vereb, Szabadsagter 32. 2877 nm
0
5,5 millió Ft 1,9 ezer Ft/m²
Eladó telek, Vereb, Szabadsagter 32.
2877 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.