Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Veszprémvarsányi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Veszprémvarsányi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Veszprémvarsány

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Veszprémvarsány 160 nm
20
59,8 millió Ft 373,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Veszprémvarsány
Ingatlan iroda logó
160 m² terület
1939 m² telek
5 szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Veszprémvarsány 39 nm
10
5,49 millió Ft 140,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Veszprémvarsány
Ingatlan iroda logó
39 m² terület
733 m² telek
3 szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Veszprémvarsány 150 nm
9
20 millió Ft 133,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Veszprémvarsány
Ingatlan iroda logó
150 m² terület
2302 m² telek
4 szoba

Frissítve: 14 napja
Eladó ház Veszprémvarsány 88 nm
K
8
59,99 millió Ft 681,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Veszprémvarsány
Ingatlan iroda logó
88 m² terület
812 m² telek
1+3 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Veszprémvarsány 662 nm
5
9,99 millió Ft 15,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Veszprémvarsány
Ingatlan iroda logó
662 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.