Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Vésztői ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Vésztői ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Vésztő

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Vésztő 200 nm
4
64,9 millió Ft 324,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vésztő
Ingatlan iroda logó
200 m² terület
820 m² telek
5 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Vésztő 118 nm
K
11
30,9 millió Ft 261,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vésztő
Ingatlan iroda logó
118 m² terület
661 m² telek
4 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Vésztő 140 nm
13
10,9 millió Ft 77,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vésztő
Ingatlan iroda logó
140 m² terület
1370 m² telek
3 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Vésztő 180 nm
20
19,9 millió Ft 110,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vésztő
Ingatlan iroda logó
180 m² terület
2081 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Feltöltve: 1 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Vésztő 80 nm
11
15,9 millió Ft 198,8 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Vésztő
80 m² terület
1177 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.