Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Villánykövesdi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Villánykövesdi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Villánykövesd

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Villánykövesd 115 nm
20
17,5 millió Ft 152,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Villánykövesd
Ingatlan iroda logó
115 m² terület
3709 m² telek
5 szoba

Frissítve: 16 napja
Eladó ház Villánykövesd, Kossuth utca 115 nm
20
17,5 millió Ft 152,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Villánykövesd, Kossuth utca
Ingatlan iroda logó
115 m² terület
3709 m² telek
5 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Villánykövesd 104 nm
20
41,9 millió Ft 402,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Villánykövesd
Ingatlan iroda logó
104 m² terület
1736 m² telek
4 szoba

Feltöltve: 11 hónapja
Eladó ház Villánykövesd 90 nm
20
18 millió Ft 200 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Villánykövesd
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
3320 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Villánykövesd 3198 nm
6
50 millió Ft
Eladó telek, Villánykövesd
Ingatlan iroda logó
3198 m² telek

Feltöltve: 1 napja
Eladó telek Villánykövesd 1694 nm
K
15
5,4 millió Ft 3,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Villánykövesd
Ingatlan iroda logó
1694 m² telek

Frissítve: 4 napja
Eladó telek Villánykövesd 3198 nm
6
50 millió Ft 15,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Villánykövesd
Ingatlan iroda logó
3198 m² telek

Frissítve: 16 napja
Eladó telek Villánykövesd, Petőfi Sándor utca 3500 nm
7
3,5 millió Ft 1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Villánykövesd, Petőfi Sándor utca
Ingatlan iroda logó
3500 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.