Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Vízvári ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Vízvári ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Vízvár

Frissítve: ma
Eladó ház Vízvár 210 nm
20
189 millió Ft 900 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vízvár
Ingatlan iroda logó
210 m² terület
11512 m² telek
5 szoba

Frissítve: 8 napja
Eladó ház Vízvár 84 nm
7
10 millió Ft 119 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vízvár
Ingatlan iroda logó
84 m² terület
3036 m² telek
2 szoba

Frissítve: 8 napja
Eladó ház Vízvár 92 nm
20
45 000 Euro
16,16 millió Ft 175,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vízvár
Ingatlan iroda logó
92 m² terület
2974 m² telek
3 szoba

Frissítve: 8 napja
Eladó ház Vízvár 70 nm
20
32 millió Ft 457,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vízvár
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
2740 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: ma
Eladó nyaraló Vízvár 210 nm
20
189 millió Ft 900 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Vízvár
Ingatlan iroda logó
210 m² terület
11512 m² telek
5 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 8 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Vízvár 720 nm
8
40 millió Ft 55,6 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Vízvár
Ingatlan iroda logó
720 m² terület
1534 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Vízvár 720 nm
8
40 millió Ft 55,6 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Vízvár
Ingatlan iroda logó
720 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.