Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Vönöcki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Vönöcki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Vönöck

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Vönöck 200 nm
14
69,5 millió Ft 347,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vönöck
Ingatlan iroda logó
200 m² terület
1795 m² telek
7 szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Vönöck 72 nm
20
18,99 millió Ft 263,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vönöck
Ingatlan iroda logó
72 m² terület
1140 m² telek
3 szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Vönöck 63 nm
20
25 millió Ft 396,8 ezer Ft/m²
Eladó sorház, Vönöck
Ingatlan iroda logó
63 m² terület
547 m² telek
1 szoba

Frissítve: 22 napja
Eladó ház Vönöck 92 nm
8
23 millió Ft 249,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vönöck
Ingatlan iroda logó
92 m² terület
1985 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Vönöck 1575 nm
6
4 millió Ft
Eladó telek, Vönöck
Ingatlan iroda logó
1575 m² telek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Vönöck 1575 nm
6
4 millió Ft
Eladó telek, Vönöck
Ingatlan iroda logó
1575 m² telek

Frissítve: 4 napja
Eladó telek Vönöck 1266 nm
5
4 millió Ft
Eladó telek, Vönöck
Ingatlan iroda logó
1266 m² telek

Frissítve: 5 napja
Eladó telek Vönöck 1780 nm
4
4 millió Ft
Eladó telek, Vönöck
Ingatlan iroda logó
1780 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Feltöltve: 17 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Vönöck 42584 nm
0
5,9 millió Ft 139 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Vönöck
42584 m² telek

Feltöltve: 17 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Vönöck 34341 nm
0
4,9 millió Ft 143 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Vönöck
34341 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 9 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Vönöck 204 nm
4
19,99 millió Ft 98 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Vönöck
204 m² terület
1967 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.