Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Zákányi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Zákányi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Zákány

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Zákány 82 nm
20
28 millió Ft 339,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Zákány
Ingatlan iroda logó
82 m² terület
1612 m² telek
3 szoba

Feltöltve: 5 napja
Eladó ház Zákány 82 nm
20
28 millió Ft 341,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Zákány
Ingatlan iroda logó
82 m² terület
1612 m² telek
3 szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Zákány 86 nm
20
16,6 millió Ft 193 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Zákány
Ingatlan iroda logó
86 m² terület
1163 m² telek
4 szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Zákány 86 nm
20
16,6 millió Ft 193 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Zákány
Ingatlan iroda logó
86 m² terület
1163 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Zákány eladó lakások

Frissítve: 26 napja
Eladó lakás Zákány 83 nm
20
13,9 millió Ft 167,5 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Zákány
Ingatlan iroda logó
83 m² terület
2 szoba
1. emelet

Frissítve: 27 napja
Eladó lakás Zákány, Május 1. utca 51 nm
20
14,75 millió Ft 289,2 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Zákány, Május 1. utca
Ingatlan iroda logó
51 m² terület
2 szoba
földszint

Frissítve: 1 hónapja
Eladó lakás Zákány 51 nm
20
14,75 millió Ft 289,2 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Zákány
Ingatlan iroda logó
51 m² terület
2 szoba
földszint

Frissítve: 1 hónapja
Eladó lakás Zákány 64 nm
20
12 millió Ft 187,5 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Zákány
Ingatlan iroda logó
64 m² terület
2 szoba
földszint

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó telkek

Feltöltve: 6 napja
Eladó telek Zákány, Május 1 út 10005 nm
14
19,9 millió Ft 2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Zákány, Május 1 út
Ingatlan iroda logó

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.