Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Zalabéri ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Zalabéri ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Zalabér

Frissítve: ma
Eladó ház Zalabér 75 nm
17
14,5 millió Ft 193,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Zalabér
Ingatlan iroda logó
75 m² terület
1100 m² telek
2 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Zalabér 50 nm
20
110 000 Euro
40,26 millió Ft 805,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Zalabér
Ingatlan iroda logó
50 m² terület
5171 m² telek
2 szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Zalabér 146 nm
K
19
48,5 millió Ft 332,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Zalabér
Ingatlan iroda logó
146 m² terület
1823 m² telek
4 szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Zalabér 38 nm
14
5,9 millió Ft 155,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Zalabér
Ingatlan iroda logó
38 m² terület
381 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Zalabér 15000 nm
7
33,5 millió Ft 2,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Zalabér
Ingatlan iroda logó

Frissítve: 1 napja
Eladó telek Zalabér 4973 nm
2
2,5 millió Ft
Eladó telek, Zalabér
Ingatlan iroda logó
4973 m² telek

Frissítve: 7 napja
Eladó telek Zalabér 5598 nm
20
2,5 millió Ft 447 Ft/m²
Eladó telek, Zalabér
Ingatlan iroda logó
5598 m² telek

Feltöltve: 1 hónapja
Eladó telek Zalabér 4973 nm
2
2,5 millió Ft 503 Ft/m²
Eladó telek, Zalabér
Ingatlan iroda logó
4973 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 7 napja
Eladó nyaraló Zalabér 35 nm
11
3,9 millió Ft 111,4 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Zalabér
Ingatlan iroda logó
35 m² terület
2277 m² telek
1 szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó nyaraló Zalabér 30 nm
14
3,9 millió Ft 130 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Zalabér
Ingatlan iroda logó
30 m² terület
3668 m² telek
1 szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó nyaraló Zalabér 87 nm
20
11 millió Ft 126,4 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Zalabér
Ingatlan iroda logó
87 m² terület
7635 m² telek
4 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.