Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Zalacsébi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Zalacsébi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Zalacséb

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Zalacséb 211 nm
20
48,5 millió Ft 229,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Zalacséb
Ingatlan iroda logó
211 m² terület
1106 m² telek
4 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Zalacséb 1 nm
15
19,9 millió Ft
Eladó családi ház, Zalacséb
Ingatlan iroda logó
1 m² telek
2 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Zalacséb 110 nm
20
27 millió Ft 245,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Zalacséb
Ingatlan iroda logó
110 m² terület
1021 m² telek
3 szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Zalacséb 70 nm
20
16,5 millió Ft 235,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Zalacséb
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
3270 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.